środa, 30 grudnia 2015

Księga intencji modlitewnych

Źródło: http://ksiega-intencji.pl
Siostry Eremitki św. Brunona z Kolonii założyły internetową księgę intencji modlitewnych pod adresem ksiega-intencji.pl, dedykowaną członkom wspólnot i duszpasterstw tradycji łacińskiej. 

Oto, co same siostry piszą o tej inicjatywie:
Zapraszamy najserdeczniej Przewielebnych Kapłanów oraz nasze Siostry i Braci związanych ze Wspólnotami i Duszpasterstwami Tradycji Łacińskiej, do nadsyłania intencji modlitewnych. Intencje te będziemy włączać w nasze codzienne Divinum Officium oraz powierzać Bogu we Mszach świętych sprawowanych w naszej Pustelni. Chciałybyśmy jako wspólnota całkowicie oddana kontemplacji, w ten sposób służyć tym, z którymi dzielimy miłość do liturgii i Tradycji katolickiej oraz okazać miłość i wdzięczność za okazywane nam wsparcie.

Intencje prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: intencje@eremitki.pl (na stronie nie ma formularza do automatycznego ich dodawania). Wysyłamy potwierdzenie wpisania każdej intencji. W przypadku dłuższego niż 5 dni braku potwierdzenia, prosimy o ponowne zgłoszenie. Intencje są publikowane w dziale "Księga intencji".
Intencje można również przesłać zwykłą pocztą na adres:
SS. Eremitki Wspólnota Świętego Brunona z Kolonii
Pustelnia Matki Bożej Jasnogórskiej
ul. Mirowska 322 42-202 Częstochowa

Intencje nadesłane zwykłą pocztą nie są publikowane na stronie internetowej.

Ofiary: Darowizny można wpłacać na konto:
Fundacja Biskupa Hugona
Bank Pocztowy S.A. 87 1320 1104 3006 5417 2000 0002
tytułem: dla eremitek

Fundusze te są przeznaczane na stypendia mszalne Kapłanów oraz na dofinansowanie remontu Pustelni.